Hakkımızda

hakkimizda2004 yılından beri danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren Anka Patent ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti olarak biz, yabancıların Türkiye’de Oturma ve Çalışma İzinlerinin alınması, mevcut ikamet tezkerelerinin sürelerinin uzatılması konularında, şirketlere ve yabancı personelin kendilerine danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Şirketlerde çalışacak yabancı personel (mühendis, mimar, öğretmen, pilot, doktor vb.) izinlerinin yanısıra sayıları ülkemizde her geçen gün artmakta olan yabancı ev hizmetlisi (dadı, hasta veya yaşlı bakıcı) ikamet ve çalışma izinlerinin alınması, özellikle yeni kanunla birlikte hukuki olarak sürdürülmesi gereken bir prosedür haline dönüşmüştür. 01.02.2012 tarihinde uygulamaya giren yeni kanun ile ülkemizde çalışan yabancı personelin “çalışma izni” tekrar düzenlenmiş ve gerekli izinlerin alınması şart koşulmuş ve para cezaları artırılmıştır.

Tamamı üniversite mezunu ve konusunda ehil olan kadromuz ile size İstanbul, Ankara ve Antalya‘da hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Saygılarımızla,

Anka Patent ve Danışmanlık Ltd. 

ABOUT US

We, Anka Consultancy LLC, has been providing consultancy services since 2004. We are engaged in following services; Residence Permit for Foreigners, Work Permits for Foreigners, and extention of such permits as well all other related applications before Competent Authorities (ie. Ministry of Labour and Social Security).

We initiate (make the application) and follow all the procedure on behalf of either Foreign Personel or Employer or the Employing Company. All of our personnel have a graduate degree (Economics, Law, Sociology) and have experience on application procedure and permits. We are fluent in English and inhabited in Istanbul. We have also provide our servise in Ankara and Antalya as well.

We would be more than happy to work with you. All your questions are welcomed.

Best Regards,

Anka Patent & Consultancy LLC